GREENTAN - lahendus teie tööjõumuredele

Renditööjõu vahendamine

Meil on lahendus töökäte puudusele, mis kimbutab kohalikku majandust - Leiame ja rendime teile sobiva töölise Ukrainast.

Greentan Tööjõuteenused OÜ on 2019 aastal asutatud Eesti firma. Pakume tööjõurendi teenuseid Eestis, Soomes ja mujal Skandinaavias. Meie meeskonnal on üle 10 a kogemust värbamises ning hea koostöövõrgustik. Meie ridades töötab ligi 100 kogenud töötajat.

Aitame kohalikel firmadel kasvada ja areneda läbi meie poolt osutatavate tööjõurendi teenuste. Rendime teile ukraina oskustöölise, kes on iga päev kohal ja teeb töö ära. Ukraina töötaja ei vaidle, ei jää haigeks ja ei puudu ilma põhjuseta. Saate oma projektid valmis õigel ajal ja ilma lisakuludeta. Oleme oma ala autoriteetsed spetsialistid ja meil on aja jooksul välja kujunenud usaldusväärsed koostöösuhted Ukrainas.

Pakume renditöölisi Ukrainast, kuna ukrainlastel on meiega sarnane ellusuhtumine, töökultuur ja pereväärtused. Saate endale kogenud töölise, kes ei vaja väljaõpet, vaid tuleb kohale ja teeb töö ära ilma pikema jututa. Võta telefon ja telli renditööline kohe praegu. Oleme rõõmuga teile abiks.


Põhjused, miks tellida renditööjõudu just meie käest
page contents